Aktualności

Czas ostatecznych rozstrzygnięć i podsumowań


Czas ostatecznych rozstrzygnięć i podsumowań

Już po raz ostatni na parkiety wybiegną drużyny rywalizujące w Auto Diug Słupska Liga Piłki Ręcznej. Sześć ostatnich spotkań będziemy mogli oglądać w najbliższą sobotę w hali sportowej gimnazjum przy ulicy Banacha.

Nim na parkiecie pojawią się zespoły rywalizujące w rozgrywkach Auto Diug Słupska Liga Piłki Ręcznej swoje mecze rozegrają najmłodsze szczypiornistki. Tym razem stawkę zespołów uczestniczących w turnieju Akademia Piłki Ręcznej „Trenuj, Graj, Zwyciężaj” wzmocni Lider Sławno.

Ostatnia kolejka Auto Diug Słupskiej Ligi Piłki Ręcznej wystartuje około godziny 11.

Kolejność spotkań:

sp4 – sp3

sp4 2- sp3 2

sp2 – sp10

sp3 2- sp3

sp2 -sp4 2

sp4 – sp10

sp3 2- sp2

Na godzinę 14.00 zaplanowano natomiast uroczyste podsumowanie trwających kilka miesięcy zmagań. Najlepsze zespoły i zawodniczki otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe.

Auto Diug Słupska Liga Piłki Ręcznej to autorski projekt MKS Słupia Słupsk. Jego głównym celem jest umożliwienie młodym zawodniczkom zdobycia sportowego doświadczenia i weryfikacji swoich umiejętności na tle rówieśniczek. W rozgrywkach bierze udział sześć zespołów, które przez ostatnie miesiące rozegrały 4 turnieje, 23 mecze i strzeliły 361 bramek.