Aktualności

Dobre złego początki. Juniorki młodsze bez punktów

Dobry początek meczu nie wystarczył do wywiezienia z Kwidzyna kompletu punktów. Później nastąpiło załamanie przy grze w przewadze – mówi szkoleniowiec juniorek młodszych Słupi, które uległy drugiej drużynie MTS Kwidzyn 37:20.

Juniorkom młodszym Słupi nie udało się wywieźć korzystnego rezultatu ze starcia z MTS II Kwidzyn. W wyjazdowym meczu nasze zawodniczki doznały porażki 37:20, choć pierwsze minuty tego spotkania nie zwiastowały aż tak druzgocącej klęski. – Bardzo dobry początek w naszym wykonaniu – relacjonuje szkoleniowiec Michał Zakrzewski. Później w naszej grze nastąpiło załamanie przy grze w przewadze 6:4 – dodaje.

Od tego momentu rywalki narzuciły swój styl gry, który skutkował powiększającym się dorobkiem bramkowym. Naszym zawodniczkom nie udało się znaleźć sposobu na rozpędzone rywalki, które do ostatnich minut kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku.