Aktualności

Gdynianki zbyt silne. Trzeba przełknąć gorycz dotkliwej porażki

Mimo ambitnej postawy w drugiej połowie meczu juniorkom młodszym Słupi Słupsk nie udało się odnieść korzystnego rezultatu w starciu z GTPR Gdynia. Mecz w hali I LO zakończył się zwycięstwem gości.

O losach tego spotkania w dużej mierze zdecydowały pierwsze minuty. Silne i solidnie grające gdynianki szybko uzyskały spore prowadzenie. Po niecałym kwadransie miejscowe przegrywały już różnicą ośmiu bramek. Zdeterminowane rywalki nie zamierzały jednak spuszczać z tonu. Na przerwę schodziły z zapasem trzynastu trafień.

Niewiele zmieniło się w drugiej odsłonie meczu. Ambitne słupszczanki próbowały niwelować straty i choć trochę zbliżyć się do rozpędzonych rywalek, ale te bardzo szybko udowadniały swoją doskonałą dyspozycję w tym meczu.

Ostatecznie spotkanie pomiędzy Słupią Słupsk a GTPR Gdynia zakończyło się wynikiem 17:32 (4:17). Najskuteczniejsze w zespole Słupi były Wiktoria Konieczna i Milena Małek, które rzuciły po trzy bramki.