Aktualności

Grad goli w słupskim turnieju

Aż 84 bramki padły w trakcie finałowego turnieju Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, który rozegrano w Słupsku.

W sobotnim turnieju wzięły udział trzy zespoły – dwie reprezentacje MKS Słupia Słupsk oraz Olimp Bolszewo. Przez niemal dwie godziny walczyły one o miejsca 9 – 12 w końcowej klasyfikacji Ligi Wojewódzkiej Młodziczek.

Jako pierwsze na parkiet wybiegły zespoły z Bolszewa i druga ekipa Słupi. Już od pierwszych minut tego meczu kibice mieli okazję oglądać bardzo ciekawe akcje, w których młode zawodniczki prezentowały wysokie umiejętności. Na przerwę to jednak zespół z Bolszewa schodził z jednobramkową zaliczką. Słupskiemu zespołowi udało się odrobić straty, a jeszcze przed gwizdkiem kończącym mecz zdobyć prowadzenie.

W spotkaniu dwóch drużyn ze Słupska emocji również nie brakowało. Szybko uzyskana przewaga pozwoliła na spokojniejszą grę zespołowi Michała Zakrzewskiego. Jego podopieczne kontrolowały przebieg meczu i mogły zapisać na swoim koncie punkty za zwycięstwo.

W meczu kończącym sobotni turniej Olimp Bolszewo wysoko przegrał z pierwszą drużyną Słupi.

UKS Olimp Bolszewo – MKS Słupia Słupsk II 13:14 (8:7)
MKS Słupia II – MKS Słupia I 4:22 (3:12)
MKS Słupia I – UKS Olimp Bolszewo 19:10 (11:6)