Aktualności

Młode słupszczanki na jednym parkiecie z Jureckim i Jachlewskim


Młode słupszczanki na jednym parkiecie z Jureckim i Jachlewskim

Pod okiem byłych reprezentantów Polski w piłce ręcznej będą doskonalić swoje umiejętności dwie zawodniczki MKS Słupia Słupsk. Przez najbliższe 10 dni wezmą udział w MJSCamp, czyli specjalistycznego obozu sportowego, który poprowadzą Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski.

Dwóch zawodników, którzy są twarzami całego projektu, powinien kojarzyć każdy kibic piłki ręcznej w Polsce. Jachlewski wspólnie z Jureckim dostarczyli nam w ostatnich latach sporo emocji, podniosłych chwil i wzruszeń. Teraz obaj panowie wraz z fundacją Invictus wyszli z ciekawą inicjatywą sportowo-rekreacyjną dla dzieci.

MJs Camp to projekt, który ma promować piłkę ręczną i inne sporty, a przede wszystkim oderwać dzieci od codzienności – siedzenia przed blokiem czy przy komputerze. Zajęcia będą prowadzić zawodnicy Vive Tauron Kielce – właśnie Jurecki i Jachlewski.

Na pierwszy camp, który rozpoczyna się dziś w Nowej Słupi udały się dwie zawodniczki MKS Słupi Słupsk. Milena Małek i Marta Sobolewska przez najbliższe 10 dni będą szlifować formę pod okiem byłych reprezentantów Polski i wielokrotnych medalistów zawodów o różnej randze. Obie są jednymi z najbardziej wyróżniających się szczypiornistek młodego pokolenia w Słupsku.

Fot. FB MJs Camp