Aktualności

Poznaliśmy najlepszą drużynę ADSLPR


Poznaliśmy najlepszą drużynę ADSLPR

Reprezentantki klasy VI ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Słupsku okazały się najlepsze w rozgrywkach Auto Diug Słupska Liga Piłki Ręcznej. 

Od października do maja pięć zespołów ze Słupska i jeden ze Sławna brało udział w serii turniejów pod nazwą „Auto Diug Słupska Liga Piłki Ręcznej”. Cyklicznie odbywające się rozgrywki są autorskim pomysłem Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Słupia”, który dla młodych zawodniczek ma stanowić szansę na zdobycie doświadczenia i stwarzać okazję do weryfikacji swoich umiejętności na tle rówieśniczek.

W drugiej edycji „Auto Diug Słupska Liga Piłki Ręcznej” każdy z zespołów rozegrał 10 spotkań. Ostatnie z nich odbyły się w niedzielę, 13 maja.

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP 4 Klasa VI – SP 10 Klasa V 21:8 (10:3)

UKS Lider – SP 3 Klas VI 5:20 (3:9)

SP10 Klasa VI – SP 10 Klasa V 21:25 (12:12)

SP3 Klasa VI – SP 4 Klasa VI 26:10 (12:4)

SP3 Klasa V – SP10 Klasa VI 11:21 (4:11)

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom biorącym udział w rywalizacji! Dziękujemy rodzicom, kibicom i wszystkim osobom, bez których organizacja tego typu imprezy nie byłaby możliwa. Szczególne słowa uznania kierujemy pod adresem kierownictwa AUTO DIUG Multisalon Słupsk – za ogromne wsparcie okazane na przestrzeni wielu miesięcy!