Aktualności

Udany powrót z Tczewa. Doliczamy punkty

W znakomitych nastrojach wracały z Tczewa juniorki młodsze Słupi Słupsk. Zespół Michała Zakrzewskiego pokonał miejscowy Sambor 24:18 (11:9).

Słupszczanki w ostatnią sobotę (2.12) mogły cieszyć się z drugiego zwycięstwa odniesionego w wojewódzkiej lidze juniorek młodszych. Do spotkania w Tczewie przystąpiły niezwykle skoncentrowane i z zamiarem wywalczenia kompletu punktów. Emocjonujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych.

Pierwsza część meczu była bardzo wyrównana. Kibicom trudno było wskazać faworyta tego spotkania, ponieważ żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać wyraźnej przewagi. Dopiero w 27.minucie po bramkach Wiktorii Koniecznej i Marty Sobolewskiej Słupi udało się osiągnąć dwubramkową przewagę.

W drugiej odsłonie spotkania miejscowe ponownie doprowadziły do wyrównania. Decydujące o losach całego meczu okazały się akcje z 48.minuty. Słupskie szczypiornistki zdobyły trzy bramki z rzędu. Prowadzenia nie oddały do końca, a szalę na korzyść przyjezdnych przechyliły kolejne bramki zdobyte w ostatnich minutach po rzutach karnych, które wykorzystała Zuzanna Seweryn.