Aktualności

Wygrana z sianowiankami

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi odniosły szczypiornistki Słupi Słupsk. Na własnym parkiecie pokonały UKS Morski Sianów 28:19 (10:9).

Już od pierwszych minut nasze zawodniczki przystąpiły do zdecydowanych ataków i po celnych strzałach Natalii Kmieć i Katarzyny Cieśli prowadziły 6:3. W ostatniej części pierwszej części meczu sianowianki rzuciły się do ataku i solidnie zabrały się za odrabianie strat. Po gwizdku kończącym pierwszą połowę było 10:9.

Po zmianie stron Słupia znów narzuciła swój styl gry. Twarda obrona i skuteczne akcje w ataku pozwoliły odskoczyć na kilka bramek. W ostatnich minutach słupski szkoleniowiec Szymon Kmieć mógł sobie pozwolić na wymianę całego podstawowego składu.